O ZNAČCE

Pro nás je to víc než jen kus módního oblečení nebo oblečení do posilovny.

Na začátku naší cesty byla velká vize a ještě větší odhodlání pustit se do něčeho nového. Nevzdali jsme se a šli jsme si tvrdě za svým. Naše cesta kterou jsme si vybrali je tvořit kvalitní oblečení vyráběné v Česku a přinášet stylové a netradiční designy pro oblečení nejen do posilovny. Jsme Česká značka oblečení, která na trhu působí od konce roku 2018. Značka je určena těm, kteří sdílejí stejnou vášeň pro sport, fitness a kulturistiku, bojové umění, rychlá auta, hudbu, módu, design a životní styl. Sport je pro nás ideálním příkladem cesty plné disciplíny, pokory, respektu, každodenního překonávání překážek a touhy jít si za svým snem. Protože naším hlavním mottem je : “Nikdy nejsi dost starej na to aby jsi nemohl splnit svoje cíle”! Naší hlavní myšlenkou bylo toto vše spojit dohromady a přenést to do našich produktů s precizním provedením vyrobeném v srdci Evropy. Převážně jsou naše produkty zaměřeny na to, aby se člověk cítil při sportu nejen dobře a pohodlně, ale také aby vypadal stylově. Ohlížíme se zpět a snažíme se vyzdvihnout skvosty z dob minulých do dnešní, velice uspěchané doby. To je jeden z důvodů proč zrovna název OLD IRON. “Staré železo” a poctivá práce je tam kde to vše začalo a je to jeden z důvodů proč je výroba našeho oblečení inspirována starou školou.

Vyzkoušejte na vlastní kůži ručně vyráběné produkty na území České republiky, které vynikají stylem a hlavně kvalitou. Majitel daného produktu se tedy může spolehnout, že neobléká sériově vyráběné zboží. Jsme důslední na kvalitu a hodnotu oblečení. Snažíme se pro Vás vyrábět oblečení tak, abyste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Buď součástí naší komunity a přidej se k nám. Věříme, že tvoje rozhodnutí je správné a že bude každý z Vás oblečený ve značce, která má nejenom příběh a charisma, ale i kvalitu.

Vyberte měnu
CZK Česká koruna
EUR Euro

UPOZORNĚNÍ

U některých položek se zakázkovou výrobou může dojít k prodlení dodání.